.
×

Ja formacionet zyrtare: Real Madrid – PSGanë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Real Madrid – PSG

Real Madrid dhe PSG kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të 1/8 së finales së Ligës së Kampionëve.

 

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 20:45 në Santiago Bernabeu.