[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ja çka thotë Mihrija për konfliktin mes Shyhretës dhe Motrave MustafaPërmasa të mëdha mediale morri konflikti mes këngëtareve Shyhrete Behluli dhe Motrave Mustafa.

Për javë të tëra u komentua dhe jo vetëm nga ndjekësit e muzikës së tyre.E ftuar në emisionin #gjesi në T7, këngëtarja Mihrije Braha ka folur rreth kësaj ngjarje.

Ajo thotë se nuk i frikësohen ‘Shyhretes e Shkurtës’ pasi ato nuk i sheh si konkurrencë, por artistëve të rinjë që po përpunojnë këngët e vjetra.Mihrija deklaroi se ajo dhe Lora do të sjellin një ripërpunim të një kënge shumë të famshme shqiptare, por meqë idetë po merren dhe po realizohen, këngëtaret mohuan të tregojnë detaje rreth këtij ripërpunimi.

Menu Title