[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ja 3 deputetët e LDK-së që votuan kundër mocionit të Qeverisë Kurti 

Qeveria Kurti sot ka rënë përmes mocionit të mosbesimit, me 82 deputetë që votuan pro, 32 kundër e 1 abstenim.
Ishte LDK-ja ajo që kishte iniciuar mocionin e mosbesimit, megjithatë tre deputetë nga radhët e saj votuan kundër këtij mocioni.
Ata që votuan kundër ishin deputetët Haxhi Avdyli, Ardian Shala, dhe kryeparlamentarja, Vjosa Osmani.

Menu Title