.
×

Ja ҫfarë provokimi i bënë shqiptarët serbëve në Londër (FOTO)Sfida mes Tottenhamit dhe Partizanit pa në tribunat e White Hart Lane edhe tifozë shqiptarë.

10-15 tifozë shqiptarë me flamuj kuqezi brohoritin kundër serbëve në këtë sfidë të vlefshme për Ligën e Evropës.

Ata shpalosën flamurin kombëtar shqiptar në White Hart Lane, duke nervozuar serbët.