[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Iu gjetën para të falsifikuara , kapet nga policia burri nga KaçanikuPolicia në Kaçanik të martën ka arrestuar një burrë nën dyshimin se ka falsifikuar para Rasti ka ndodhur pasditen e së martës në Kaçanik.

Njësiti për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit ka bastisur shtëpinë e të dyshuarit ku ka gjetur 30 kartëmonedha, secila në vlerë 100 euro dhe po ashtu 7.36 gramë drogë e llojit kokainë, bëhet e ditur në raportin 24 orësh të policisë.

Me vendim të prokurorit, pas intervistimit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Menu Title