.
×

Interesante, ja çfarë i bën gruaja Hetemit, përderisa ai vozitë veturënFisnik Ademi është ndër aktorët më të njohur dhe më të dashur për publikun kosovar.Së fundmi ai është bërë edhe më i dashur me rolin e tij të Hetemit në serialin vendor “O sa mirë”, shkruan ORAinfo.Fisniku është i martuar me modelen e njohur seksi, Dhurata Lipovica të cilën shfaqen gjithmonë shumë të dashuruar.

 

E sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet së bashku me Fisnikun.

Përderisa ai po vozitë veturën, ajo po bën foto.