[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ilir Meta i uron fitore DardanëvePresidenti i Shqipërisë Ilir Meta i ka uruar fitoren Dardanëve.

Meta përmes një postimi në rrjetin social Facebook ka shkrepur edhe një foto me kryeministrin në detyrë Ramush Haradinaj dhe bashkëshorten e tij Anita Haradinaj si dhe ka uruar fitore për Kosovën kundrejt Malit të Zi.

Postimi i plotë:

LINK

Menu Title