.
×

I vjen radha në bilardo dhe lë gojëhapur të gjithë me lëvizjet e tijKëtë video njerëzit e kanë shikuar me miliona herë – dhe s’po mund të ndalen së shikuari atë. Në videon më poshtë do ta shihni se çfarë aftësi të pabesueshme ka ky lojtar i bilardos. Ai arrin që ta qet nga loja kundërshtarin duke futur me radhë gjithë topat e tij, transmeton Botapress.info

Shikojeni videon:

VIDEO