[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

I rrëzoi motoçikletën me veturë, shikoni çfarë rrahje mes shoferëveKy është momenti shokues kur një shofer goditi një motoçiklist me një çekiç gjatë një rrahje në rrugë.

Ngjarja ka ndodhur një Londër, dhe është kapur nga kamerat e sigurisë si dhe nga kalimtarët. VIDEO

 

Menu Title