[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

I riu bën tatuazh Gjergj Fishtën: Është patrioti më i madh i të gjitha kohëraveNjë i ri shqiptar ka zgjedhur që në trupin e tij të përjetësojë Gjergj Fishtën. Fytyra dhe vargjet e poetit të madh janë zgjedhur si tatuazh nga Ardit Plepi, pasi ai mendon se Fishta është patrioti më i madh i të gjitha kohërave,shkruan Botapress

“Mrizi i Zanave” ka publikuar videon, ndërsa në përshkrimin e saj shkruan: “Sepse është patrioti më i madh i të gjitha kohërave, më tha Ardit Plepi kur e pyetëm përse kishtë bërë tattoo Gjergj Fishtën!”,shkruan Botapress

 

Menu Title