.
×

I pat të gjitha, por jo edhe nënën dhe motrën e Adelinës në festën e bebit të sajPo vazhdojmë të iu sjellim pamje të reja nga “Baby Shoëer” i Adelina Tahirit. Pat pamje të burrit e të Adelinës, si dhe dhomën e bebit të saj, shkruan ORAinfo.

Adelina u duk shumë e bukur dhe elegante në festën e mbrëmshme. Por, ende nuk e keni parë nënën dhe motrën e saj. Më poshtë iu sjellim disa pamje ku mund t’i shihni të dyja.

Ndryshe, ngjyra e bardhë ishte ajo që dominonte në festën e bebit./BP/