[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

I kërkohet të zgjedh mes Kidës dhe Loredanës! Mozzik lë pa fjalë me përgjigjen! 

Reperi Mozzik është i ftuar në Klan Kosova në emisionin ‘Ndërrimi i Natës’.Ai po rrëfen jetën e tij që nga fillimet e karrierës dhe deri më sot.

Përveç pyetjeve të moderatorit, pjesë e emisionit ishin edhe pyetjet nga fansat përmes rrjetit social Instagram.

Një pyetje nga një fanse, ishte tejet interesante.Ajo i ka kërkuar të zgjedh mes Kidës dhe Loredanës se cila është këngëtare më e mirë. Reperi pa hezitim u përgjigj se është Loredana.

Se a do të reagojë kjo e fundit lidhur me këtë deklaratë të reperit mbetet të shihet.

Menu Title