[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

I jashtëzakonshëm Edon Zhegrova, shikoni super golin e tij në derbin e ZvicrësEdon Zhegrova po zhvillon një paraqitje fenomenale në derbin e Zvicrës ndaj Young Boys.

Skuadra e tij është duke fituar 3:0 ndaj Young Boys dhe ai ka shënuar një gol dhe ka dhuruar një asistim.Zhegrova ka asistuar në golin e parë, kurse të tretin e shënoi vetë në minutën e 48’të.

Ja super goli i tij:

VIDEO

Menu Title