.
×

Humbi 36 kg, ajo që i ndodhi 32-vjeçares do ju shokoi! (Foto+ 18)Alice Sparks ishte kthyer në një burim frymëzimi për të gjitha ato femra, të cilat janë mbi peshë.

32 vjeçarja ka humbur 36 kilogramë, pasi i është nënshtruar një diete, e cila e shndërroi nga obese në kockë e lëkurë.

 

Kjo rënie drastike nga pesha nuk kishte vetëm efekte pozitive, Alice tregon se ndërsa po përpiqej që të kontrollonte rënien nga pesha regjimi i saj i ri ushqimor e bënte të ndjehej e pashëndetshme dhe e lodhur.

 

Por pas kritikave të bashkëshortit të saj se ajo po dobësohej shumë, Alice ndryshoi dietën dhe risolli veten në format e saj ideale.

 

Vajza nëse e merrni si shembull Alice duhet ta mendoni edhe pasojat negative./Jeta Osh Qef/