[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Humb një djalë 14 vjeçar nga DrenasiNjë person gjatë ditës së djeshme ka raportuar në Policinë e Kosovës se djali i tij 14 vjeç, është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.Sipas ankuesit, djali i tij nuk qëndron mirë me shëndet.

“Fsh. Nekovc, Gllogovc 23.09.2020-16:00. Më datë 25.09.2020 rreth orës 17:31 ankuesi mashkull kosovar ka raportuar në polici se djali i tij i moshës 14 vjeç që nga data e lartcekur është larguar prej shtëpisë dhe deri me tani nuk është kthyer në shtëpi. Sipas ankuesit djali i tij nuk qëndron mirë me shëndet dhe përdorë terapi qetësuese”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Menu Title