[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Humb jetën nga Covid-19 vëllai i kryetarit të RahovecitBotapress 1 Gusht  – Ka ndërruar jetë nga Covid 19, vëllai i kryetarit të komunës së Rahovecit.Lajmin e ka konfirmuar deputeti i AAK-së, Muharrem Nitaj me anë të një shkrimi në Facebook.“Jam pjese e dhimbjes dhe e merzise se tyre!

Kolegut Smajl Latifi, Familjes dhe miqeve, ngushellime!” shkruan Nitaj në Facebook.

Postimi i plotë:Veç lajme të hidhura po marrim. Sapo më njoftoi Kryetari i Rahovecit, Smajl Latifi, që i paska nderru jete vellai. Ka qene i prekur me covid 19.
Jam pjese e dhimbjes dhe e merzise se tyre!
Kolegut Smajl Latifi, Familjes dhe miqeve, ngushellime!

Menu Title