[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Hoti emëron edhe një zëvendësministërKryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti ka emëruar Luan Golën, zëvendësministër të Shëndetësisë.Kështu ka njoftuar vetë Gola përmes një statusi në “Facebook”.

Postimi i plotë:

Të nderuar qytetarë,
Me vendim të KM Hoti sot jam emëruar Zëvendësministër i Shëndetësisë.Falenderoj KM Hoti dhe Kryetarin Mustafa për besimin e dhënë.Në këtë kohë të pandemisë do të përpiqem që të ofroj gjithë përvojen time profesionale në funksion të shëndetit të popullatës dhe përkrahjen e masave të ndërmarra nga Ministri Zemaj dhe stafi tij.

Menu Title