[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Horoskopi për ditën e premte,23 janar  Dashi

 

Dy ditët në vazhdim janë shumë interesante. Bricjapi është një shenjë që dëshiron të bëje çdo gjë vetë.Në dashuri dëshiron të këni  një farë epërsie. Ndikimi i yjeve nuk do jëte shumë i mirë gjatë kësaj ditë dhe ekuilibri ka rrezik të prishet. Nuk do arrini dot as të ruani qetësinë para disa problemeve që do iu dalin. Beqaret duhet t’i dëgjojnë me kujdes këshillat e disa miqve, sepse ata duan më të mirën për ta. Në planin financiar duhet të tregoheni sa me vigjilentë. Shëndeti i mirë.

 

Demi

 

Përpiqeni që të luftoni për pozicionin tuaj,padrejtësitë ju bëjnë shumë nervoz. Mos u besoni të gjithëve. Për personat që janë në lidhje , sot  do të jetë ditë shumë pozitive. Secili do mundohet t’ia plotësojë dëshirat personit që ka në krah. Beqarët ka rrezik të tregohen shumë të pavendosur, prandaj do humbasin edhe disa mundësi interesante që do iu jepen. Me financat nuk do i keni punët shumë mirëmadje dyshoni se do ia dilni mbanë. Ndjeshmëri në organet  e frymëmarrjes.

 

Binjakët

 

Ju i keni kaluar disa faza dhe tani jeni përshtatur në rrethanat e reja. Prandaj ju duhet pushim e relaksim nga puna. Sot mos bëni diçka që do të rrezikojë jetën tuaj në çift sepse do pendoheni tej mase. Mundohuni të jetoni momentin dhe do ndiheni mjaft mirë. Beqarët nuk do kenë as sot dashuri me shikim të parë, prandaj do ju duhet të presin edhe disa kohë. Situatën financiare e keni në dorën tuaj, nëse nuk bëni shpenzime të tepërta situata do të jetë e qëndrueshme. Shëndeti i mirë.

 

Gaforrja

 

Sot ju duhet një organizim i mirë i punëve.Këshillat tuaja për të mirë do të mund të keqkuptohen, me theks nga personat që kanë pozitë.Gjatë kësaj dite personat e dashuruar do të kenë mbështetje të fortë nga Venera dhe se do të keni ide fantastike se sit ë arrini në cakun e vënë.Beqarët do jenë të fiksuar vetëm pas një personi dhe në këtë mënyrë do refuzojnë çdo ftesë tjetër që do marrin. Çështjet e financave fatmirësisht do jenë të mira dhe mun d të bëni shpenzime pak më shumë. Shëndeti i mirë.

 

Luani

 Do të keni provoklime ë punë nga bashkëpunëtorëte juaj.Sot mos merrni guximin të nënshkruani diçka,apo të merrni vendime të rëndësishme. Për personat e dashuruar sot do të jetë një ditë normale dhe gjërat do të shkojnë shumë mirë. Në mbrëm je do të ndodhë  diçka shumë e mirë. Beqarët do ndihen gati për te filluar një histori dashurie serioze.Mundësitë nuk do mungojnë aspak. Me financat duhet te bëni sa më shume kujdes që të mundeni.Lëvizje në shtypjen e gjakut.

 

 

Virgjeresha

 

Krijoni për vetën tuaj pak qetësi nga përditshmëria.Përfundoni disa punë të mbetura e pastaj vlerësoni nëse do të filloni diçka të re.Dita e premte do të jetë mjaftë e tensionuar për personat që janë në lidhje dashurie.  Asgjë nuk ka për të  shkuar  ashtu si e keni parashikuar.Beqarët do jenë shumë të gatshëm për të bërë çmenduri vetëm që të mos mbeten vetëm. Duke filluar nga mesdita do ketë ndryshime rrënjësore.Në planin financiar do gjendeni përballë shumë problemeve të cilat megjithatë do arrini ti zgjidhni. Kujdes nga inflamacioni.

 

 

Peshorja

 

Mos lejoni që të ndalojë dikush dëshirëne juaj të bëni diçka të mirë sot. Ju pret një situatë e rëndë, por deri në fund të ditës ju do ta zgjidhni atë.Jeta e juaj në çift sot do të jetë e komplikuar. Shpesh do gjendeni edhe nëpër udhëkryqe dhe nuk do dini nga t’ia mbani. Kujdes! Beqarët më mirë të qëndrojnë me miqtë e të argëtohen me ta sot, sepse mundësitë për takime nuk do jenë ashtu siç prisnin.Me financat tregohuni të arsyeshëm edhe sikur gjendja të jetë stabile.Probleme me lukthin.

 

Akrepi

 

 Jeni shumë ambicioz,prandaj për të arritur ambiciet tuaja ju duhet një plan shumë I detajuar.Gjatë ditës së sotme, atmosfera në jetën tuaj në çift do jetë shume e ngrohtë.Do merreni vesh shumë mirë me partnerin tuaj dhe do jeni në humor gjithë kohën. Beqarët duhet t’iu thonë jo, disa personave që do kërkojnë vetëm aventura kalimtare. Në planin financiar duhet të bëni kujdes.Ju e keni në dore fatin e jetës.Kujdes nga ftohja.

 

Shigjetari

 

Ju do të keni mundësi të ndërroni punën edhe pse nuk do të jetë e sigurt,por do të jus jell përfitime të mëdha.Këshilloheni të mendoheni  para se të merrni vendim.Përfitoni sa te mundni sot nga prania e partnerit tuaj dhe shprehini pa fund ndjenjat. Keni për ta parë se gjërat do shkojnë mirë.Beqarët do jenë të turpshëm dhe do mbyllen në vetvete. Në këtë mënyrë do humbasin mundësi të shkëlqyera të cilat do mund t’iu ndryshonin jetën. Për buxhetin mos u shqetësoni aspak,gjithçka do në rregull.Mos u stresoni.

Bricjapi

 

Shumëica e personave të kësaj shenje sot nuk janë të motivuar.Megjithatë do të ndryshoni humorin  pasdite atëherë kur edhe do të merrni një lajm të mirë.Për personat që tashmë janë të dashuruar dita e sotme do të jetë problematike.Mund të debatoni ashpër me partnerin lidhur me disa çështje delikate dhe nuk do mund të gjeni dot një zgjidhje. Beqarët do jenë gati dhe do të bëjnë gjithçka në mënyrë që të bëjnë për vete dike që pëlqejnë. Me financat asgjë nuk do ece si e kishit programuar. Vetëm ndihma e familjareve do ju nxjerre nga telashet. Rënie e imunitetit.

 

Ujori

 

Sot nuk keni arsye të shetësoheni, vetëm jeni të përgjegjshëm ndaj bashkëpunëtorëve.Një problem I mëhershëm mund të ju shfaqet sote që më në fund do ta zgjidhni.Jeta e juaj në çift sot do të jetë e mbrojtur.Do të diskutoni dhe të merreni vesh me partnerin  duke I zgjidhur mormarrëveshjet që keni pasur.Beqarët do kenë një ditë normale dhe pa ndonjë takim mbresëlënës. Prisni edhe disa kohë,sepse asgjë nuk mund të bëhet me inat. Në planin financiar do rrezikoni vetëm që ta stabilizoni sa më shpejt gjendjen në të cilën ndodheni.Dhimbje fyti.

 

Peshqit

 

Bashkëpunëtorët tuaj sot do të kërkojnë këshilla, por ju mos u nxitoni me konkluzione.Punën jashtë orarit pranojeni pa kundërshtuar sepse është në interes tuajin dhe të organizatës ku punoni.

Sot mund të paraqitet rreziku për tensionimin e gjendjes për  juve që jeni në lidhje. Do debatoni fort me partnerin, me theks për disa tema për të cilat edhe në të  kaluarën nuk keni qenë dakord. Beqarët nga ana tjetër do jenë më me fat dhe do arrijnë ta bëjnë për vete personin e ëndrrave. Në planin financiar gjërat do ecin mirë.Bëni kujdes sa më  larg nervozës

Menu Title