.
×

Horoskopi për ditën e premte 13 shkurtDashi
Ëndërroni  gjëra të cilat nuk mund ti arrini. Nuk jeni aspak diplomat kur përballë keni njerëzit të cilët sfidojnë aftësitë tuaja. Personat që janë në lidhje do të kenë një diotë të ngatërruar. Hamendësohen nëse lidhja e tyre është e gabuar. Beqarët sot do të analizojnë situatën dhe nëse ju pëlqen dikush ata do të hidhen në veprim. Financat do të jenë të qëndrueshme dhe nuk keni arsye për shqetësim. Kujdes nga ftohja.
Demi
Sot do të arrini të sqaroni një situatë.Nuk keni arsye të shetësoheni për asgjë sepse çdo po kaloni një periudhë të mirë. Personat që janë në lidhje do të jenë më të dashur për njëri tjetrin dhe do të kalojnë moment të bukura duke lënë anash të gjitha mosmarrëveshjet. Beqarët do të kenë takime, meqë janë të pëlqyer sot, por statusi I tyre mb etet I njëjtë.Financat janë të mira. Mund të keni problem me barkun.
Binjakët
Pjesa më e madhe  e ditës së sotme do të jetë në favorin  tuaj. Punët që I keni me prioritet do I përfun doni. Persoant e dashuruar do të kenë një ditë të këndshme dhe do të  jenë shumë romantik me partnerët. Beqarët   do të ndihen shumë të vetmuar dhe mund të përfundojnë në një lidhje, mbase edhe të shkurtër. Financat do të jenë të mira nëse do I menaxhoni si deri më tani. Shëndeti I mirë.
Gaforrja
Energjia e juaj për punë vetëm po rritet , megjithatë  nuk arrini të përfundoni gjërat për shkak të një situate të komplikuar.Të dashuruarit do të kenë nevojë që më shumë kohë të kalojnë së bashku duke shprehur dashurinë ndaj njëri tjetrit. Beqarët sot do të kenë takime interesante , por askush  nuk I përmbushë kërkesat e tyre për partner potencial. Financat janë  pak të trazuara. Kujdes me shpenzimet. Shëndeti I mirë.
Luani
Sot do të filloni të realizoni disa ide të cilat do të ju përmbushin në anën profesionale. Do të keni një ditë interesante I rrethuar nga miqtë. Të dashuruarit do I mungojnë njëri tjetrit sot, për shkak të angazhimeve në punë, por kjo nuk do të  prish ndjenjën e dashurisë së dyanshme. Beqarët  janë të rrethuar me  persona të veçan të , por ata nuk nxitojnë sepse duan ti njohin më shumë partnerët e mundshëm.  Financat  do të jenë të mira për shkak të përfitimeve në një project.Shëndeti I mirë
Virgjëresha
Situata e pasigurt që  ka vazhduar gjatë këtyre ditëve, sot do të jetë e sigurtë, megjithatë  duhet të luftoni të keni atë që dëshironi. Të dashuruarit janë  në kulmin e dashurisë dhe do ta shojojnë me plotë emocione çdo second të kohës. Beqarët do të jenë të rrethuar nga persona të panjohur dhe ata mbeten  të vetmuar pav arësisht dëshirës për të  mundur ndjenjën e vetmisë. Financat do të jenë të qëndrueshme dhe mund të rrisni pak shpenzimet. Shëndeti I mirë.
Peshorja
Sot nuk do të n diheni aspak rehat dhe për shkak të njerëzve apo rrethanave  të momentit nuk do të jeni aspak produktiv në punë. Të dashuruarit  do të kalojnë kohë të gjatë së bashku  ndrësa mbramja do të jetë mjaftë romatike, dashuri e passion. Beqarët nuk duan lidhje serioze. Nuk janë se refuzojnë n donjë avanturë të shkurtër. Financat  janë në gjende stabile. Mund të  ju shetësojë dhembjet në këmbë.
Akrepi
Personat e kësaj shenje të cilët kanë pun uar shumë gjatë tërë javës, sot duhet të ndalen dhe  të mendojnë për diçka të mbarë e relaksuese për veten gjatë vikendit. Personat që janë në lidhje, mun d të ken disa konflikte të vogla, por këtë gjen dje do tam un d dashuria që  ndjenjë për njëri tjetrin. Beqarët akoma nuk mendojnë për ta ndryshuar statusin, pavarësishtë kontaktve të këndshme dhe të  shumta. Financat do të jenë të mira. Me shëndet qëndroni shkëlqyeshëm.
Shigjetari
 Sot do të keni dëshirë të madhe për të punuar , ndrësa intuita  e juaj e zgjuar nuk do të ju tradhëtojë duke zgjedhur  personin e duhur për të arritur objektivat tuaja. Të dashuruarit  do të kalojnë një ditë  të keqe. Asgjë e planifikuar nuk do të arrihet dhe kjo  situatë do të jetë  shkak I disa konflikteve. Beqarët nuk do të jenë aspak të përqëndruar  sot .Nuk mendojnë për dashurinë. Financat janë të ndjeshme. Shpenzimet bëni me  mature të madhe. E mundshme dhembje të lehta koke.
 Bricjapi
Shumë punë sot do ti realizoni pa n donjë angazhim të shtuar.Përpiqeni në maksimum  që gjërat që  I bëi të jetë të përkryera. Personat që janë në lidhje  do të kenë sot diskutime, ndoshta edhe për të ardhmen. Nuk kanë ndon jë problem që I ndalon  për të menduar edhe për zgjerimin  e familjes. Beqarët ndërkaq, nuk e kanë idenë se jeta e tyre po kalon  në rutinë të mërzitshme.Financat  përballojnë shpenzimet e nevojshme. Shëndeti  I mirë.
Ujori
Sot do të kaloni shumë mirë me bashkëpuntorët tuaj në punë.Organizimi I mirë në punë jus jell sukseset duke përfunduar kështu punët me prioritet. Të dashuruarit do të  kalojnë një ditë  të këndshme  dhe në harmoni.Nuk kanë asnjë problem  dhe dashuria e tyre nuk ka fund. Beqarët  do të refuzojnë shumë ftesa për takime edhe pse janë në kërkim të dashurisë. Financat janë shumë të mira. Nuk keni pse të mateni për të shpenzuar. Shëndeti I ndikuar nga dhembjet në fyt.
  Peshqit
Sot do të jenë mjaft energjikë dhe do të fokusoheni në du veprime të rëndësishme në punë. Me  shumë  qetësi dhe logjikë  creative do të përfundoni gjithçka me sukses. Personat që janë në lidhje gjatë tërë ditës  e kanë ndje mungesën e njëri tjetrit , prandaj mbrëmjen do të kalojnë së bashku në atmosferë pasionante. Beqarët edhe më tutje nuk do të arrijnë të  gjejnë partnerin e ëndrrave të tyre. Financat do të jenë më stabile se ditët e kaluara.Mund të keni  dhembje të gjymtyrëve.