.
×

Hidhet shorti: Ja përballjet në Champions!Sapo ka përfunduar dhe short i 1/16 e finales për Ligën e Kampionëve. Ai ka dhënë disa përballje mjaft interesante dhe që priten të jenë shumë të bukura për tu shikuar.

Përballjet e plota:

1. PSG – Chelsea

2. Manchester City – Fc Barcelona

3. Leverkusen – Atletico Madrid

4. Juventus – Dortmund

5. Schalke – Real Madrid

6. Shakhtar – Bayern Munich

7. Arsenal – Monaco

8. Basel – Porto