[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Haradinaj: Sonte Prishtina dhe e tërë Kosova janë në këmbëKryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj ka thënë se sonte Prishtina dhe e tërë Kosova janë në këmbë. Haradinaj ka publikuar disa fotografi në llogarinë e tij në Facebook, ku shihet edhe bashkëshortja e tij, Anita.

“Sonte Prishtina dhe e tërë Kosova janë në këmbë, me besim në fitoren e radhës të djemve tanë. Përpara Kosovë ??”, ka shkruar ai.

Sonte Prishtina dhe e tërë Kosova janë në këmbë, me besim në fitoren e radhës të djemve tanë. Përpara Kosovë ??RH

Publiée par Ramush Haradinaj sur Lundi 14 octobre 2019

Menu Title