[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Haradinaj bashkë me gruan përcjellin ndeshjen Kosovë – Bullgari (FOTO)Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj së bashku me gruan Anita Haradinaj, po e përcjellin nga afër ndeshjen mes Kosovës dhe Bullgarisë që po zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri”, njofton Klan Kosova.

Haradinaj përmes një postimi në rrjetin social Facebook, ka thënë se është në përkrahje të plotë ndaj ekipit të Kosovës. “100% me ju! ForcaKosova”, ka shkruar ai.

Menu Title