.
×

Hapet Elhaida Dani, prezanton të dashurin (foto)Elhaida Dani ka qenë hermetike deri tani për jetën e saj private, por ka vendosur më në fund të hapet.

Ajo ka postuar një foto me të dashurin e saj në rrjetet sociale.

Ai është Francesco Maria Longo, 34 vjeç dhe me profesion inxhiner.

Elhaida Dani do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion me këngën “Të kërkoj (Diell)”.

Mesa duket çdo gjë po ecën për mrekulli për Elhaidën.

elhaida dani 2