[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Halil Matoshi shpërthen ndaj Vetëvendosjes, Visar Ymerin e Donika Kadajn i quan “hajduta” të taksave tonaPublicisti Halil Matoshi ka goditur Lëvizjen Vetëvendosje.

Ai në një shënim në Facebook liderin e Vetëvendosjes, Visar Ymeri dhe Donika Kadajn e ka kritikuar fort për mos respektimin e himnit kombëtar

Garda Ruse saluton ne nderim te flamurit dhe himnit te Republikes se Kosoves – hajdutet e taksave tona kqyrin seri si huta!
#ÇojeniBythen!

Menu Title