[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Halil Katrati gëzon familjet shqiptare për 28 Nëntor, dhuron 128 shtëpiShoqata “Jetmiat e Ballkanit” e Halil Kastratit ka bërë shumë familje shqiptare me shtëpi dhe banesa.

Ditën e sotme humanisti shqiptar ka bërë të ditur se do të gëzojë plot 128 familje me rastin e festës së 28 Nëntorit.“28 Nëntor ?? ju presim në Prizren në sallën e sportit “ Sezai Surroi” në gëzimin e 128 familjeve prej orës 13:00 ❤️”, ka shkruar Halil Kastrati në Instagram.

Gjatë dhurimit të këtyre shtëpive, Kastrati do të shoqërohet nga reperi Gold Ag, i cili shpeshherë bëhet pjesë e organizimeve të tilla.

Menu Title