[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Halil Kastrati: Ja në çfarë kushte u rrita unë (VIDEO)Halil Kastrati themeluesi i Shoqates “Jetimat e Ballkanit” për emisionin “Kojshia Show” ka treguar historinë e tijnë shumë prekëse.

Ai për të gjithë shikuesit kishte ndar momente edhe nga jeta e tij private.

Ai tregoi se si u rrit dhe në çfar kushte ishte rritur…!

Për më shumë shiko videon:

 

Menu Title