[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Haki Abazi dhe Dardan Molliqaj rrihen pas debatitPas debatit në emisionin Pressing në T7, Dardan Molliqaj I PSD’së dhe Haki Abazi i Vetëvendosjes janë përleshur fizikisht.

Molliqaj dhe Abazi i kanë vazhduar përplasjet mes vete edhe pas përfundimit të emisionit. Pas ofendimeve, debati i tyre ka eskaluar në fizike.

Autori I emisionit, Leonard Kerquki, ka thënë se i vjen keq për cka ka ndodhur pas emisionit.

 

Menu Title