[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Hajde përhajr, Genta shtatzënë me të dashurin turkKëngëtarja Genta Ismajli po shijon lidhjen e saj të dashurisë me biznesmenin turk, Hysen Usta. Prej disa kohësh ajo ka zyrtarizuar lidhjen me biznesmenin, ndërsa dyshohet se është në pritje të fëmijës së saj të parë. Të gjitha spekulimet nisën nga fotografia e saj e fundit e publikuar në Instagram.

E veshur me një fustan të bardhë, vihet re së barku i saj është i rrumbullakosur. Nuk kanë munguar komentet e ndjekësve të cilëve nuk i shpëtoi ky detaj dhe nisën me komentet “shtatzënë”.

Edhe në shkurt të këtij viti, Genta Ismajli u komentua që është shtatzënë, por nuk pati asnjëherë reagim publik. Lidhja e saj me partnerin turk Hysen Usta do të kurorëzohet së shpejti për martesë.

Menu Title