[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Habib Qeriqi vuan nga një sëmundje e rëndë, familja kërkon ndihmë (FOTO)Habib Qeriqi, nga fshati Kroimir i Lipjanit, është diagnostifikuar me një sëmundje e rëndë. 51 vjecari vuan nga kanceri i pankreasit dhe familja kërkon ndihmë për shërimin e tij.

Për ndërhyrjen kirurgjike duhet dërguar në Turqi dhe kostoja e ndërhyrjes është 45 mijë euro.

Menu Title