[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

“Gylsereni” pozon pa rrobaAktorja turke Nurgul Yesilcay apo e njohur për publikuar shqiptar si “Gylsereni”, nga seriali turk “Fatet e Kryqëzuara” ka publikuar një foto interesante në Instagram, shkruan Botapress.info.

Ajo në fotografinë e fundit shihet të jetë nudo dhe pa grim. Aktorja “Gylseren”, mbetet një nga aktoret turke më e pelqyer edhe nga shqiptarët. /Botapress.info

Shikoni foton:

Menu Title