[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Gruaja zë burrin duke e tradhtuar në kafe, ja çfarë i bën (VIDEO)Ky është momenti kur një grua e zemëruar u bë papritur e dhunshme në mes të një lokali, teksa zuri burrin e saj me të dashurën e tij.
 baneri-2015

Kamerat e sigurisë regjistruan momentin kur një grua vjen papritur në një bar në Rio Verde në Goias të Brazilit.

Teksa në tavolinë ndodhet një burrë duke pirë me dy gra. Papritmas një grua e tretë vjen dhe kap për flokësh një nga femrat që ndodhet në tavolinë.

http://www.dailymotion.com/video/x5ep1r3_wife-goes-wild-and-attacks-her-husband-and-his-mistress_lifestyle

etcc

Menu Title