.
×

Gruaja e Xhakës shoqe me të dashurën e Ozil, publikojnë fotografi së bashkuLeonita Xhaka bashkëshortja e futbollistit të Zvicrës, Granit Xhakës dhe ish- Missi i Turqisë Amine Gulse, e cila është e dashura e lojtarit gjerman Mesut Ozil, kanë publikuar një fotografi ku shihen krahë për krahë njëra tjetrës, shkruan “Zeri.info”

Burri i Leonitës dhe i dashuri i Amines luajnë për skuadrën e Arsenalit dhe janë edhe shokë të mirë bazuar në fotografitë që postojnë të dy.Dy vajzat padyshim që duken shumë bukur në këtë fotografi e cila po qarkullon në rrjetet sociale.ImageImageImageImage