[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Gruaja e Gold Ag në plazh me qerpik fals, vetulla tatoo e grimSi shumë nga gratë e këngëtarëve tanë, edhe ajo e Gold Ag po përflitet mjaftë në median rozë, shkruan “Kosovarja”.

Emrira, e cila merret me estetikë dhe mbushje, u bë e njohur vetëm kur u lidh me reperin e njohur kosovar. Çifti gjatë kësaj kohe kanë qenë disa herë për pushime të shkurtra, ku edhe kanë kaluar shumë mirë nën shoqërinë e njëri tjetrit, shkruan “Kosovarja”.

Në foton e fundit të kësaj sezone, Ermira shfaqet me grim, qerpik artificial e vetulla tatto.

Kjo është gruaja e Gold Ag.

 

 

Menu Title