[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Granit Xhaka shpenzon plot 1,520 euro për një veshje, ndërsa Leonita një çmim edhe me të shtrenjtëLeonita është bashkëshortja e Granit Xhakës, shkruan GazetaBlic.Ajo ndan postime të shumta me ndjekësit në rrjete sociale dhe çdoherë publikon fotografi e veshur bukur dhe me rroba të shtrenjta.Së fundi, është shfaqur e veshur me një fustan të shkurtë e cila mori pjesë bashkë me Granitin në një panair të futbollit.

Sipas faqes ‘What they wearin’ në ‘Instagram‘ fustani i Leonitës ka kushtuar plot 4. 900 euro ndërsa sandalet e saj 820 euro.Ndërsa, veshja e Granitit ka kushtuar 1,520 euro vetëm natën e mbrëmshme.

Menu Title