[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Gold AG me urim të veçantë këtë Bajram, shfaqet pranë nënës dhe bashkëshortes 

Gold Ag publikon imazhin me të bukur krah nënës dhe bashkëshortes. Gold Ag përveç anës profesionale, ai njihet edhe si një besimtar i devotshëm. Edhe sot me rastin e festës së Kurban Bajramit nuk kishte si të mungonte një mesazh nga ana e tij, shkruan Kosovarja.

Duke qenë i kujdesshëm ndaj fansave të tij, ai publikoj një imazh krahë nënës dhe bashkëshortes duke shkruar: “Urime nga familja jeme”.

Të tre kanë pozuar të buzëqeshur dhe të lumtur duke kaluar momente të bukura si familje e vogël por e kompletuar.

View this post on Instagram

Urime nga familja jeme ❤️

A post shared by Gold AG (@arianagushi) on

Menu Title