[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Godet Bleona Qerreti, tregon emrin e politikanit që ‘ e cmend’: E dua në shtrat…Këngëtarja Bleona Qerreti ka treguar në një intervistë për ABC arsyen se përse mbështeti Presidentin Trump. Bleona gjithashtu zbuloi edhe se ka një afeksion të veçantë për politikanin shqiptar Edi Rama.

Këngëtarja u shpreh se është zyrtarisht në dashuri me Ramen dhe se ai është një “rockstar”. “E dua, jam zyrtarisht në dashuri me të. Është një rockstar, është një fat i gjithë shqiptarëve. Jam vajzë me fat që e kam takuar. E adhuroj.”, transmeton Botapress.

Menu Title