.
×

Gjyste Vulaj e fiksuar pas “cullakut”(Foto)Botapress, 30 tetor

Këngëtarja pa dyshim që është një emër i njohur për juve. Ajo ka një kohë të gjatë që nuk është parë në skenën muzikore me ndonjë projekt të ri, mirëpo ajo nuk ndalë aktivitetin e saj në rrjete sociale.

Nga fotot e fundit të Gjystes, ndryshimet e saja në trup janë të dukshme pas ndërhyrjeve të shumta në gjoks, mollëza dhe buzë.

Ndërsa ajo çka bie në sy është (zh)veshja e saj. Mesa duket Gjystja i ka pas në merak rrobat e hapura, pavarësisht moshës së saj. ndërsa që edhe më tej vazhdon të publikojë foto në të cilat shfaqet pothuajse e zbuluar