[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Gjyshja më seksi kosovare, komplekson edhe modelet e reja 

Fotografia Suzana Mushkolaj konsiderohet si njëra ndër femrat më seksi kosovare.Nëna e këngëtares Argjentina Ramosaj, Suzana, shpesh herë ka qenë në ballinat e medieve rozë, ndoshta edhe më shumë se sa vajza e saj këngëtare.

E gjithë kjo për arsye se konsiderohet si njëra ndër gjyshet më seksi. Suzana ka linja perfekte trupore të cilat i zbulon nëpër fotografi duke pozuar me bikini.

Për t’i pasur këto rezultate ajo ka punuar vazhdimisht me veten, kështu duke ngrënë shëndetshëm dhe bërë aktivite fizike. Ajo madje po i komplekson edhe vajzat e reja, modelet të cilat njihen për linjat perfekte. /BP/

Menu Title