[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Gjyshja Albërie vazhdon me provokime, ja si shfaqet në shtrat 

 

Albërie Hadërgjonaj është ndër këngëtaret me më së shumti vite në skenë.

 

Por, edhe përkundër këtij fakti, ajo vazhdon të duket si një vajzë e re, shkruan ORAvip.

 

 

Mjafton të shohim një foto të saj që të bie në sy bukuria dhe format e saj trupore.

 

Albëria është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet e ku jo rrallë herë di të shfaqet edhe me pamje provokative.

 

E tillë është shfaqur edhe në postimin e fundit ku ka pozuar nga shtrati.

 

Menu Title