.
×

Gjoksi dhe të pasmet e Rozafës së Mimozës dhe Shkumbinit, i bëjnë konkurrencë edhe Kimit!Gjoksi dhe të pasmet e Rozafës së Mimozës dhe Shkumbinit, i bëjnë konkurrencë edhe Kimit!

 

Rozafa Kryeziu është vajza e këngëtarëve tanë shumë të njohur e të dashur për ju Mimoza Mustafa dhe Shkumbin Kryeziut, shkruan “Kosovarja”.

Ajo është një vajzë e re dhe shumë e pashme, madje edhe shumë e talentuar.

Rozafa ka dëshirë që në të ardhmen të bëhet një moderatore e suksesshme dhe e njohur. Ajo vitin që lamë pas e ka përfunduar gjimnazin ndërsa tani është në studime.

Por, bukuroshja Kryeziu, me fizikun e saj vërtet i bën konkurrence çdo këngëtareje e moderatoreje tonën, madje guxojmë të shkojmë edhe më larg. Rozafa me gjoksin dhe të pasmet e saj që do i shihni në disa foto të më poshtme, i bën konkurrencë edhe Kim Kardashianit.

Ani pse e re në moshë, Rozafa ka linja trupore në formën e duhur.