[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Gjendet një burrë pa shenja jete afër Liqenit në MitrovicëBotapress 28 Maj – Një trup i pajetë është gjetur në afërsi të Liqenit Akumulues në Mitrovicë, mëngjesin e sotëm. Policia e ka konfirmuar rastin, duke thënë se shkaqet e vdekjes akoma nuk dihen.

Siç mësohet nga dëshmitarë nga vendi i ngjarjes, personi i gjetur është i moshës mbi 60 vjeçare.

Reporteri.net ka arritur të sigurojë pamje nga vendi i ngjarjes kur Policia dhe Zjarrfikësit janë marrë me rastin.

Menu Title