[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Gjendet i vdekur një person në KolovicëNjë person është gjendur pa shenja jete në një shtëpi të braktisur në lagjen Kolovicë të Prishtinës.

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha për Indeksonline ka dhënë detaje për rastin.

“Me datë 27.09.2020 në ora 09:52 është pranuar një informatë se në një shtëpi të braktisur, një person është pa shenja jete. Policia menjëherë ka dal ne vendin e ngjarjes. Janë njoftuar edhe ekipet tjera relevante dhe pas hetimeve qe janë në proces dhe pranimit të raporteve nga kompetentet do te njoftoheni për detajet tjera”, tha ai.

Menu Title