[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Gjashtë raste të reja me Covid-19 në Vushtri, reagon Xhafer TahiriSonte janë konfirmuar gjashtë raste pozitive me Koronavirus në Vushtri.Pas daljes së këtyre rezultateve ka ardhur reagimi i kryetarit të kësaj komune Xhafer Tahiri.Tahiri në shkrimin e tij në Facebook ka bërë thirrje për më shumë kujdes dhe të ruhet maksimalisht distanca.

Postimi i plotë:15 qytetarë të shëruar dhe 6 raste të reja kontakti me Covid 19 në Vushtrri.
Secili nga ne duhet të jemi të kujdeshëm dhe të ruajmë maksimalisht njëri tjetrin të respektojmë masat, distancën sociale dhe maskat.
Të gjithë bashkë do të ja dalim faqebardhë!

Menu Title