[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Gjakovarja rrihet nga nëna dhe motraNjë grua ka raportuar në policinë e Gjakovës se është sulmuar fizikisht nga nëna dhe motra e saj Rasti ka ndodhur pasditen e së martës në Gjakovë, ku viktima ka njoftuar policinë se është sulmuar, ndërkaq ka pranuar edhe tretman mjekësor.

Policia në raportin 24 orësh bën te ditur se të dyshuarat janë arrestuar dhe pas intervistimit janë liruar në procedurë të rregullt me vendim të prokurorit.

Menu Title