[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Gili ju njofton me nipin e saj bukurosh, por ja çka i komenton ai!Gili është njëra dënr këngëtaret tona e cila vite me radhë na ka ofruar këngë të mira, shkruan “Kosovarja”.

 

Gili përvec që është një këngëtare e mirë, ajo ka edhe një pamje shumë të mirë. Ka sy të bukur dhe buzëqeshje të ëmbël. Mirëpo, duket se nuk është vetëm Gili bukuroshe në familjen e saj. Ajo e ka edhe nipin sic e quan bukurosh. E sot Gili ka vendos që nipin e saj ta prezantoj me ndjekësit e saj në instagram, ku përmes një fotografie që shihen të dy bashkë, këngëtarja e shoqëron me këto fjalë: “Me Nikin njerin nga nipat e mijë te bukur”. E niku në këtë foto vërtet duket një djalë i pashëm. Por, nuk ka vonuar shumë edhe Kreshniku i ka komentuar hallës së tij Gilit duke i thënë: “hallen mat miren nbot e kom”.

 

Ne ua sjellim foto që ta shihni Gilin tek sa ka pozuar pranë bukuroshit nipit të saj./

Menu Title