[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Gëzimja shfaqet pa pikë grimi, lum Remzia qe e ka reGëzime Krasniqi është e fejuara e djalit të këngëtares së njohur kosovare, Remzie Osmani. Ajo tashmë është bërë e njohur dhe ka një numër të madh të ndjekësve në rrjetet sociale, shkruan ORAinfo.

Gëzimja është shumë aktive dhe bën postime nga më të ndryshmet. Sot Gëzimja është shfaqur pa grim, por edhe kështu ajo është shfaqur super joshëse.

Menu Title