[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Gëzim i madh në familjen e Fetah Rudit, ja arsyeja (Foto)Fetah Rudi, veprimtari i LDK-së Fetah Rudi, një prej aktivistëve të parë të LDK-së ndaj të cilit u bë atentat dhe sot e kësaj dite ka mbetur në karrocë, sot ka një gëzim të madh në familjen e tij shkruan Botapress.

Ai këtë këtë gëzim të tij e të familjes së tij e ka ndarë me miqtë e tij në Facebook

 

Ja gëzimi i Fetah Rudit dhe familjes së tij

 

Miq te mi te dashur jam me emocione po emocione te gezimit se sot e fejova te vetmin djal Petritin me Shqiponje Llolluni nga Juniku.

Petrit e Shqiponje paqi je te mbare e lumtur. Ju do babi shume!
  

Menu Title