.
×

Geti publikon foto me Memli Krasniqin, ka diçka për t’i thënëReperi, Ghetto Geasy është mjaft i pëlqyer nga të gjitha gjeneratat.

Ai deri më tani ka sjell një sërë projektesh e bashkëpunimesh me ç’rast bën edhe një jetë mjaft luksoze.Dhe tani, Getoar Selimi ka publikuar një fotografi me Memli Krasniqin, Shefin e Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike të Kosovë cili dikur edhe këndonte.

“Filluam nga fundi por tani jemi këtu”, ka shkruar Geti krahas fotos.Kujtojmë që Memli ishte pjesë e grupit “Ritmi i Rrugës” ndërkohë që Geti vazhdon të kryesojë ‘BabaStars’.