[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Geti i thotë :”Mirëmengjesi” Marinës me një puthje (Video) 

 

Me t’u zgjuar e presin puthjet dhe përqafimet, Marina ndan me fansat momentet e ëmbla të mëngjesit me Getin
Një ditë më parë, reperi Getoar Selimi festoi ditëlindjen e 38-të.
Bashkëshortja e tij, Marina Vjollca, u kujdes për një urim special në rrjetin social Instagram, duke i dëshiruar më të mirën burrit të saj.

Lexo edhe: Nora shkruan fjalët më të bukura për Erën, në ditëlindjen e kësaj të fundit

“Gëzuar ditëlindje për burrin tim të dashur, heroin tim, burrin tim të bukur (Unë doja të të uroja më të mirën, por ti pothuajse më ke mua. Nuk ke nevojë”, shkroi ajo.
Se mes çiftit ekziston një harmoni e mirë mes vete, këtë e dëshmon edhe videoja e fundit që Marina ndau me ndjekësit e saj në Instagram të shtunën.
Bëhet fjalë për një video e cila tregon bukuroshen Vjollca, që me të zgjuar në mëngjes ka marrë një sërë përqafimesh nga bashkëshorti i saj, Geti.

View this post on Instagram

😂❤️🥰😇 @marina_vjollca

A post shared by 🦋𝙈𝘼𝙍𝙄𝙉𝘼🦋 (@marinavjollccal) on

 

 

Menu Title