.
×

Geti dhe Marina, natë romantike në Miami (Foto)Marina dhe Geti po kalojnë momente të bukura në Miami.

 

Mbrëmja e kaluar ishte me të vërtetë mbrëmje e bukur, shkruan Indeksonline.

Dritat e këtij qyteti e kanë bërë ambientin e ciftit edhe më romatik.

 

Në fotografinë bomerang të publikuar nga Marina, shihet se dyshja kanë kaluar vërtetë një natë të mrekullueshme./Indeksonline/